Rozrywka

Najlepsze seriale Netflix do obejrzenia już teraz

Netflix ma coś dla każdego, ale w katalogu klasycznych programów telewizyjnych jest mnóstwo śmieci, o których wszyscy słyszeli. Nasz przewodnik po najlepszych programach telewizyjnych w Netflix UK jest aktualizowany co tydzień, aby pomóc Ci uniknąć tych przeciętnych i znaleźć najlepsze rzeczy do oglądania. Staramy się również wybrać mniej oczywiste klejnoty, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz w nim program, o którym jeszcze nie wiesz.

Jeśli jednak nic nie pobudza Twojej wyobraźni, wypróbuj nasze wybory najlepszych filmów dokumentalnych w Netflixie i najlepszych filmów w Netflixie UK, aby uzyskać więcej opcji. Chcesz obejrzeć amerykańską wersję Netflixu? Wypróbuj nasz przewodnik po najlepszych usługach VPN do oglądania Netflixu.

A jeśli już ukończyłeś Netflix i potrzebujesz nowego wyzwania, wypróbuj nasze przewodniki po najlepszych filmach na Disney+ i najlepszych programach Disney+. Mamy również Disney+ FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące serwisu, np. ile kosztuje i kiedy nadchodzi Frozen 2.

Wspólnota

Dziwny okaz sitcomu, ten program Dan Harmon osadzony w kolegium społecznym jest najbardziej meta-telewizyjną komedią od czasów Moonlighting. Donald Glover, Alison Brie i Gillian Jacobs, a także krasnoludki jak Ken Jeong. Społeczność grzebie w odniesieniach do popkultury, sprytne oddzwonienia i komentarze na temat własnego istnienia, ale nigdy nie zapomina o pojawieniu się w miejscu, w którym rozwijałaby się postać, ani o tym, że jest to moment pełen serca. Wszystkie sześć sezonów jest na Netflixie.

Schitt's Creek

Kiedy super-zamożna rodzina Rose zostaje oszukana przez kierownika firmy i traci wszystkie swoje pieniądze, jest zmuszona przenieść się do Schitt's Creek, zacofanego miasta, które kiedyś kupili dla żartu i które jest teraz ich jedynym pozostałym majątkiem. Z mieszkania w rezydencji przechodzą do dzielenia dwóch pokoi w zrujnowanym motelu - a sitcom czerpie swój urok z tego, że z biegiem pór roku powoli przystosowuje się do nowego otoczenia (z czego na Netflixie jest ich pięć). Występują tu genialne spektakle, szczególnie autorstwa Dana Levy'ego i jego ojca Eugene'a (którego rozpoznacie jako tatę z American Pie). Jest powolny i słodki, jak życie w małym miasteczku.

Ozark

Jason Bateman przyzwyczaił nas do głupich manier w roli tragicznie romantycznego Michaela Blutha w "Aresztowanym rozwoju", ale w Ozarku odsłania zupełnie nową stronę jego aktorskiej palety. Podszywa się pod znacznie poważniejszego doradcę finansowego, Marty'ego Byrde'a, który przenosi całą swoją rodzinę z przedmieścia Chicago do gór Ozark w Missouri. Powód? Wplątał się w jakiś podejrzany program prania brudnych pieniędzy dla meksykańskich karteli, z których ma kłopoty się wyplątać. Atmosfera, ciężka z napięciem, poczuciem winy i kłopotliwymi narkotykowymi panami, przypomina Breaking Bad. Jest to jeden z najpopularniejszych programów Netflixu, a teraz rozpoczyna się jego trzeci sezon.

Król Tygrysów

Eric Goode kręcił film dokumentalny o handlu gadami, kiedy poznał faceta ze śnieżną lampartem w tylnej części furgonetki. Następne pięć lat spędził w okolicach społeczności wielkich kotów w Stanach Zjednoczonych, gdzie w niewoli znajduje się więcej tygrysów niż na wolności. Ta siedmioczęściowa, prawdziwa seria kryminalna bada kłótnię pomiędzy dwoma z nich - dzierżącą broń, noszącą grzbiet, śpiewającą wiejsko właścicielką zoo z Oklahomy, zwaną Joe Exotic, i działaczką na rzecz praw zwierząt, Carole Baskin, która ma kilka własnych sekretów. Szczerze mówiąc, to jedna z najbardziej szalonych rzeczy, jakie kiedykolwiek będziesz oglądać.

RuPaul's Drag Race

Utknął w domu i zmagał się z tym, co oglądać podczas pandemii Coronavirusa? Nie szukaj więcej, ponieważ Netflix ma na wyciągnięcie ręki całe 11 sezonów legendarnego drag show Ru Paul's Drag Race i bonusowy nowy sezon do uruchomienia. Dzięki formatowi podobnemu do America's Next Top Model obserwuj, jak drag queens tworzą własne stroje, grają w aktorstwie, tańczą i śpiewają wyzwania oraz walczą w ekstrawaganckich bitwach o usta, aby nie dać się wyeliminować i zdobyć korony. Fani będą polecać rozpoczęcie drugiego sezonu, kiedy oświetlenie i format pokazu jest lepszy. Jest to najlepsza ulga świetlna, z smatowaniem gwiazd (m.in. Janet Jackson, Lizzo, Miley Cyrus i Shania Twain!). Niech wygra najlepsza kobieta!

Zobacz również: Unorthodox – nie będzie drugiego sezonu serialu?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz