Rozrywka

„Sprawy zaszły za daleko” Lil Masti pozwała FAME MMA!

Fame MMA zostało pozwane przez Lil Masti! Aniela Bogusz stworzyła filmik na YouTube, w którym tłumaczy się ze swoich działań. 

Plotka głosiła, że Lil Masti straciła pas mistrzowski Fame MMA na początku lutego 2021 roku. Michał "Boxdel", Baron stwierdził, że fighterka odrzuciła ofertę finansową na obronę tytułu. 

Aniela Bogusz odniosła się do tego oświadczenia. W poście na Instagramie stwierdziła, że próbowała dogadać się z federacją i ma dowody na to, że nie odrzuciła ich propozycji. SexMaster twierdziła, że pas mistrzowski został jej odebrany. 

Dowiedz się więcej o Lil Masti.

Dlaczego Lil Masti pozwała Fame MMA? 

Na kanale Lil Masti pojawiło się niedawno wideo. Widać na nim byłą fighterkę Fame MMA, która ogłasza, że złożyła pozew do organizacji, a konkretnie przeciwko Boxdelowi. Aniela Bogusz stwierdziła, że naruszone zostały jej dobra osobiste, a federacja upubliczniła jej adres zamieszkania i dane osobowe. Stwierdziła, że cała ta sytuacja wpłynęła na nią negatywnie i nie czuje się bezpiecznie w swoim mieszkaniu. 

(…) Sprawy zaszły za daleko i podjęłam decyzję, odpowiednią decyzję, i pozwałam federację Fame MMA, a dokładnie Michała Barona, czyli „Boxdela”. (…) – mówiła.

(…) Federacja zobaczyła ten błąd, ponieważ po jakimś czasie od publikacji (…) te dane zostały zacenzurowane, wyblurowane, więc przyznali się do swojego błędu. Ale ten adres był widoczny przez długi czas, więc widzowie zdążyli go sobie poudostępniać, zostały skopiowane filmy, gdzie jest odkryty ten adres – powiedziała Lil Masti.

31-latka zapowiadała, że nakręci filmik o Fame MMA. Postanowiła jednak zrezygnować z kręcenia takich filmików na swoim kanale. 

…) Ja jestem osobą poważną i postaram się rozwiązać to w poważny sposób, czyli drogą prawną. Mam nadzieję, że federacja zastosuje się do naszych żądań, które do nich wysłaliśmy o zaprzestanie podawania nieprawdziwych i negatywnych informacji w moją stronę. (…) Ja chcę po prostu zamknąć ten etap i załatwiać to w sposób prawny. (…) Mam wielką wiarę w to, że sprawiedliwość wygra, a kłamstwo ma krótkie nogi  – powiedziała.

Na koniec Lil Masti stwierdziła, że starała się współpracować z Fame MMA i jest jej bardzo przykro z powodu takiego obrotu sprawy. 

Boxdel odpowiada Lil Masti, Pojawiły się zrzuty ekranu z komentarzem Boxdela do filmiku Lil Masti. Reprezentant Fame MMA napisał: "no to naura!". Portale donoszą, że Aniela Bogusz wysunęła nos i zamieściła później na swoim Instagramie wiadomość o prawniku. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz