Medycyna i zdrowie

Kamagra - czym jest, działanie, stosowanie

​Kamagra jest jednym ze środków stosowanych w leczeniu zaburzeń potencji. Co ważne, produkcja tego leku odbywa się pod nadzorem WHO, a jego producentem jest firma Ajanta Pharma. Składnikiem aktywnym tego preparatu jest siledenafil citrate. Na rynku dostępną są 3 dawki kamagry: 25 mg, 50 mg i 100 mg. Warto podkreślić, że nie jest to żaden hormon czy suplement, a lek. Działanie kamagry jest więc potwierdzone, a jej przyjmowanie pomaga osiągnąć erekcję. Należy jednak pamiętać, iż do jej osiągnięcia jest również niezbędny czynnik zewnętrzny, czyli podniecenie. Produkt ten okazuje się pomocny nie tylko w osiągnięciu erekcji, ale także w jej dłuższym utrzymaniu.

Główny składnik aktywny kamagry

W każdej tabletce kamagry znajduje się substancja czynna, czyli cytrynian sildenafilu. Jest on tym samym składnikiem, jakie zawierają również popularne niebieskie tabletki. Sildenafil dobrze rozpuszcza się w wodzie, jest także łatwo wchłaniany, przez co świetnie się przyswaja przez organizm.

Jak wygląda mechanizm działania Kamagry?

Za skuteczne działanie tego środka odpowiada sildenafil. Zaburzenia erekcji najczęściej są problemem wynikającym ze zwężonych naczyń krwionośnych w członku. Dolegliwość ta w dużym stopniu ogranicza transport krwi do penisa, przez co ciała jamiste zostają zapełnione niewystarczającą ilością krwi, a co za tym idzie, mężczyzna nie może osiągnąć satysfakcjonującego wzwodu. Przyjmowanie Kamagry doprowadza do rozluźnienia naczyń krwionośnych, a więc więcej krwi może dotrzeć do penisa, a ciała jamiste zostają całkowicie zapełnione. Członek staje się maksymalnie pełny i twardy. To organizm odpowiada za naturalne rozszerzanie naczyń krwionośnych. Dokładnie jest to zadaniem substancji o nazwie guanozynomonofosfor (GMP). W trakcie stosunku penis staje się większy i twardszy, dzięki rozszerzeniu naczyń. W przypadku kiedy zauważa się widoczne problemy z tym zjawiskiem, należy od razu działać. Niekiedy zdarza się, iż enzym GMP jest hamowany w organizmie, a mężczyzna nie może osiągnąć wzwodu z chwilą podniecenia. Celem kamagry jest zapewnienie GMP na stabilnym poziomie.

W jaki sposób stosować kamagrę, aby móc cieszyć się z zadowalającego efektu?

Środek trzeba przyjmować w sposób doustny. Po przyjęciu tabletki należy ją popić niewielką ilością wody. Poleca się zażywać lek na pusty żołądek, wówczas można uzyskać szybszy rezultat jego działania. Kamagrę powinno się przyjąć na ok godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Należy przestrzegać wszelkich poleceń producenta, zamieszczonych w ulotce. Zalecana dawka wynosi 50 mg, można ją w razie potrzeby zmniejszyć do 25 mg lub zwiększyć do 100 mg, jeśli mniejsza dawka okazała się nieskuteczna. Wiele zależy od organizmu i natężenia problemu mężczyzny. Lek można zażywać maksymalnie raz dziennie. Działanie kamagry zauważyć można po ok. 40-50 minutach od zażycia tabletki. Kamagra tak samo, jak inne środki tego typu, działa jedynie podczas stymulacji seksualnej. Zaangażowanie partnera jest więc niezbędne dla działania leku. Preparat umożliwia uzyskanie silnej erekcji, a mężczyzna może na nowo czerpać pełną radość z seksu.

Jak długo działa ten lek?

Kamagra lek działa od 4 do 6 godzin, jednak jest to kwestia indywidualna. Każdy organizm jest inny, niekiedy pierwsze efekty zauważalne są po 10 minutach, a u innego mężczyzny po 30 minutach czy więcej. Głównym czynnikiem, który wpływa na czas działania, jest wiek mężczyzny. Co ważne, przed sięgnięciem po kamagrę nie powinno się pić alkoholu czy spożywać posiłki bogate w tłuszcze.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz