Szkolenia

Usługi barmańskie od Coffee Break – sprawdź, co dla Ciebie przygotowali

Przygotowanie dobrej imprezy to nie lada sztuka. Każda okazja do zaproszenia znajomych i rodziny i celebracji jakiegoś wydarzenia we wspólnym gronie, to nie tylko możliwość wspólnej dobrej zabawy, ale też wyzwanie - przede wszystkim dla gospodarza. Opanowanie całego zamieszania związanego z przyjmowaniem gości niektórzy mają we krwi i wydaje się, że mogą się dwoić i troić, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i idealnie przygotowane. Ale co z tymi, którzy nie mają takich umiejętności i zamiast bawić się z przyjaciółmi, spędzają wieczór martwiąc się, czy każdy jest zadowolony? Firma Coffee Break ma propozycję na rozwiązanie przynajmniej jednego wyzwania organizacji imprezy - catering alkoholowo-kawowy.

Coffee Break to wrocławska firma specjalizująca się w usługach barmańskich i baristycznych. Do swojej szerokiej oferty dołączyli niedawno opcję cateringu - zarówno alkoholowego, jak i bezalkoholowego. Czy to większa impreza rodzinna, czy firmowa, oddaj sprawę w ręce specjalistów i nie martw się o kwestie napojów.

Usługa jest dostępna na terenie województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i zachodniopomorskiego. Firma przywiezie wszystko, co tylko będzie im potrzebne i zadba o całą oprawę baru.
Ekipa Coffee Break to profesjonaliści potrafiący wyczarować zarówno doskonałą kawę, jak i eleganckie koktajle. Najlepsi barmani i bariści sprawią, że każda impreza będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.” podkreśla Paweł Buczek z www.coffeebreak.pl/pelna-oferta-barmanska/.

Jeśli chodzi o catering alkoholowy firma dysponuje markowymi alkoholami i profesjonalnym sprzętem do przygotowania najbardziej wyrafinowanych drinków. Dodatkowo zapewniają niepowtarzalną prezentację koktajli, z własnoręcznie przygotowanymi syropami i puree z owoców, pięknym garnishem, czyli ozdobą na każdym drinku ze świeżymi owocami i dopasowanymi elementami dekoracyjnymi. Jednakże, aby zadbać o wszystkich gości, również najmłodszych i niepijących alkohol, Coffee Break może zaproponować także szeroki wachlarz koktajli bezalkoholowych, wyśmienitych i przygotowanych równie profesjonalnie.

Bar kawowy to z kolei gratka dla miłośników kofeiny. Bariści z Coffee Break nie tylko zaparzą doskonałą mieszankę ziaren w najwyższej jakości ekspresie. Zaproponują również elegancką prezentację każdej filiżanki napoju, aby stał się on nie tylko chwilą przerwy na "naładowanie akumulatorów" przed dalszą zabawą, ale też prawdziwą przyjemnością, zarówno dla podniebienia, jak i dla oczu. Pełna obsługa cateringu kawowego przez baristów znających się na swoim fachu i z doskonałym podejściem do klienta zapewnią sukces każdej, mniejszej czy większej imprezy.

Na stronie internetowej firmy www.coffeebreak.pl można znaleźć więcej informacji o usługach cateringowych proponowanych przez ekipę z Wrocławia. Jest tam również kontakt do firmy. Indywidualne podejście do klienta jest bardzo ważne w Coffee Break, toteż wszystkie szczegóły ustalane są z każdym z klientów, wedle ich życzeń, zależnie od potrzeb i wielkości imprezy. Na tej podstawie przygotowywana jest dokładna oferta i wycena. Na stronie można znaleźć też szczegóły dotyczące innych usług oferowanych przez firmę - od obsługi konferencji po wesela, a także kursy dla tych, którym marzy się praca w podobnym charakterze.

Oddaj swoją imprezę w ręce profesjonalistów i nie martw się niczym. Taki catering zapadnie gościom w pamięć i uczyni zorganizowane przez Ciebie spotkanie, czy to towarzyskie, czy biznesowe, wyjątkowym.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz