Inne

Zarządzaj przygotowywaniem tłumaczeń

Współczesny otwarty rynek na wielu płaszczyznach sprawia, że prowadzenie działalności gospodarczej bezpośrednio związane będzie również z pracą w wielu różnych językach. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że z tego właśnie powodu w wielu sytuacjach nie ma innej możliwości i konieczna staje się praca w innym języku. Sprawdź, co mówią specjaliści z wishandwander.com

Między innymi właśnie dlatego tworzy się również działy tłumaczeniowe w firmach, albo też podejmuje się współpracę z biurami tłumaczeń. Prowadzenie takiej działalności nie jest łatwe, wymaga kontrolowania wielu różnych kwestii i podejmowania różnych działań. Dlatego warto sięgnąć po system XTRF stworzony właśnie pod kątem biur tłumaczeń, który w zdecydowany sposób ułatwia nam taką działalność i sprawi, że organizacja usług związanych z tłumaczeniami stanie się łatwiejsza. 

Dlaczego XTRF?

System XTRF stworzony z myślą o biurach tłumaczeń funkcjonuje na bardzo wysokim poziomie i będzie spełniał oczekiwania prężnie działających firm, które realizują wiele usług związanych z tłumaczeniami dla różnych podmiotów. To system oparty o nowoczesne technologie, dlatego pozwala na wygodną i jednocześnie bezpieczną pracę. Z drugiej strony funkcjonuje on rzeczywiście praktycznie, ponieważ pozwala nam na wygodną pracę z przeglądarką internetową. Nie ma tutaj konieczności instalowania systemu na komputerze i pracy cały czas z tym samym urządzeniem. Niezależnie jaki komputer mamy pod ręką wystarczy nam tylko dostęp do internetu i będzie możliwość korzystania z systemu XTRF. Producent przygotował już 20 silników językowych, do tego nowoczesne rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo. Przede wszystkim mamy tam bazę danych Postgre SQL, która pozwala nam na wygodne, bezpieczne przechowywanie danych. Możliwa staje się bowiem archiwizacja danych, tworzenie kopii bezpieczeństwa, mamy możliwość wygodnie przywrócić dane z dowolnego punktu w czasie. System szyfrujący sprawia, że nie ma obaw o to, że osoba niepowołana będzie miała do takich danych dostęp co również powinno być przez nas brane pod uwagę. 

system XTRF

Wygoda najważniejszą zaletą systemu 

Dla przeciętnego użytkownika jednak nie zastosowane systemy bezpieczeństwa będą najważniejsze, ale będzie on chciał się dowiedzieć, dlaczego system XTRF ma mu ułatwić pracę. Przede wszystkim wprowadzone są tam moduły, które umożliwiają wygodną pracę z podwykonawcami. Jeśli ktoś prowadzi działalność w branży tłumaczeniowej prawdopodobnie będzie musiał współpracować z różnymi ludźmi, tłumaczami, korektorami, osobami, które składają tekst do druku. Dzięki XTRF będzie można wygodnie zarządzać wszystkimi pracami jakie będą takim osobom zlecone. Można będzie zobaczyć na jakim etapie realizacji się znajdują, automatycznie będzie można przeprowadzać składanie kolejnych zamówień. Komfort i wygodna to kwestia, na którą system XTRF stawia. 

Zarządzenie dokumentami i finansami 

System pozwala nam również na wygodne zarządzenie kwestiami związanymi z finansami. I dlatego między innymi dostajemy komfort, gdy chodzi o wystawienie faktur, kontrolę zaległych płatności, moduł analiz finansowych, dlatego te kwestie również znajdują się pod stałą kontrolą.

Więcej informacji znajdziesz na: hideawayacresgsp.com

Komentarze (0)

Zostaw komentarz